Gece
http://gece.anatolianrock.com
 
 Ana Sayfa
 Grup Hakkında
 Grup Elemanları
 Demolarımız
 Videolarımız
 Repertuarımız
 Fotoğraf Albümü
 Forum
 Linkler
 Bize Ulaşın
 
 

Uurd

Uğur DEMİRKAYA (Vokal, Ritm gitar)

Uğur DEMİRKAYA Yarımca Süper Lisesi son sınıf öğrencisi 1988 Kocaeli doğumlu halende Kocaeli de yaşıyor. 1,5 seneden beri gitarla haşır neşir,grupta ritim, bazen solo gitarda öne çıkıyo..Vokallerde ona ait.Bunun dışında öss'ye hazırlanmaya çalışıyo ama sadece hazırlanmakla kalıyo..
Dinlenesi olarak düşündüğü Grupların başında Pink Floyd geliyo ve ilham
kaynağının Pink Floyd olduğunu sölüyo.Bu efsane dışında dinlediği gruplar Radiohead ,Tool Staind ,A Perfect
Circle ,System Of A Down,Metallica ,Machine Head, Led Zeppelin, Amorphis, Pearl Jam ,Sepultura Dream Theater ,Anathema, Kurban ,Şebnem Ferah ,Vega, 84, Dorian olarak devam ediyo...Oğuzhan ALTIN (Solo Gitar)

Oğuzhan ALTIN yarımca lisesi son sınıf ögrencisi..gitarla eğlenmek amacıyla başladı fakat işi amatörlüğe kaydırdı..
öss'ye girmek istiyor herkes gibi..kocaeli nin körfez ilcesinde yaşıyor. Müzik dinlemekten yeni gruplar keşfetmekten cok hoşlanıyor..en sevdigi gruplar ise dredg,a perfect circle,dorian,anathema ve bush ...musty

Mustafa CAN (Bass Gitar, Back Vokal)

Mustafa Can… lise son öğrencisi, yarımca da yasıyor ve üniversiteye hazırlanıyor. Bass gitara 3 sene önce başladı ve GeCe grubundan önce pek çok metal ve rock grubunda bass gitar çaldı. Kendine ait pek çok bestesi vardı ve şimdi GeCe gurubunda onları değerlendiriyor. Arkadaşlarıyla beraber eğlenmek için kurdukları bu grupla beraber amatörlüğe ilk adımını attı. Metal ve rock müzikte kendini buluyor ve büyük bir zevkle çalıyor…S.O.A.D. ,Korn , Metalica, Muse, Staind, Foo Fighters, Audioslave, Cold, şebnem ferah, zardanadam, çilekeş,kargo,duman,teoman,demir demirkan,mor ve o,ötesi…guruplarını dinliyor…baris_pekcan

Barış PEKCAN (DavuL)

Barış pekcan..sabancı anadolu teknik lisesi bilgisayar bölümü son sınıf öğrencisi..davula merakı liseye başladığı ilk yıllarda başladı...hiç bi ders almamasına rağmen azimle çalmak için uğraştı..daha sonra sınıf arkadaşı engin(solist) ile okul grubunu büyük uğraşlar ve fedakarlıklar sonucunda kurdular.. bu sayede çeşitli etkinliklerde boy gösterdi... dışarda ise amatör olarak bir kaç grupla cafeler de çalarak kendini geliştirmeye çalıştı.. Körfezsporda basket oynuyor 19 yaşında ve bekar ;) hayatta herşeyin para olduğu görüşünü savunan biri olan barışın en çok sevdiği şey araba ve PaRa... aynı zamanda kendisi bir Çerkez..

Ve bu siteyi emek verip hazırladığı için teşekkür ediyoruz kendisine..